ČIŠTĚNÍ ,EXTRAKČNÍ ČIŠTĚNÍ , POSTUP

Nejdříve koberec vyčešeme a jemně rozdělíme vlákna .

Pak koberec vysajeme a vyklepeme  za použití profesionálního dvoumotorového vysavače Linhaus .

Profesionální  dvoumotorvý vysavač Linhaus s  extra výkonou klepací hlavou a kartáčem ( 5000 ot.) .

Čištění koberce a čalounění se vždy odvíjí dle toho jak je vysátý.A proto klademe velký důraz na vysátí koberce. 

Rádi také předvedeme jakou účinost má náš profesionální vysavač , např. na  0,3 m2 za použití našeho DEMO sáčku.

Po důkladném vysátí  na koberec aplikujeme speciální čistící prostředek  . 

Poté přistoupíme k mokrémů čištení  - mokré čištění za použití teplé vody a opět speciálního protředku ,který se vstřikuje do koberce pod tlakem 9 BAR.   a je okamžitě odsáván .  

Na závěr  je důležíté opět koberec vyčestat a srovnat vlákna .

A  výsledek je čistý koberec   :-) 

2322

Naše společnost se zabývá  profesionálním ČIŠTĚNÍM  KOBERCŮ a ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU . Veškeré čištění provádíme mokrou metodou, tzn. extrakčním čištěním.

Extrakční čištení v praxi znamená, že voda s čistícím prostředem je pod vysokým  tlakem (3 trysky) vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami okamžitě  odsaje  zpět do sběrného zásobníku.Za použití dvoumotorového stroje značky Santoemma , který má  tlak až 9 bar..  a  max. sáni 3000 mm H2O  .Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání vlasce.Tento způsob ČIŠTĚNÍ vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy. 

Extrakční metoda Vám zajistí důkladné odstranění prachu, drobných mechanických nečistot, roztočů i nepříjemných pachů. Úplné vyschnutí koberce trvá bežně 2-3 hodiny   v závislosti na hloubce čištění, kterou volíme podle míry znečištění. (může vyschnutí trvat 3 - 24 hod).

Extrakční  čištění,  oživí barvy Vašeho koberce či nábytku, ale také zanechá příjemnou vůni.Doporučení provádět čištění koberců pravidelně (tj. alespoň jednou do roka) u koberců ,které jsou více namáhané ( 1 - 2 do roka)

Ex Extra-kobFfUu